KUTLAN & PARTNERS, 1952 yılında duayenimiz YMM B. Müfit Kutlan tarafından kurulmuştur. Maliye Bakanlığı'nda Hesap Uzmanı olan Müfit Kutlan vefat ettiği 1995 yılına kadar aktif olarak firmanın tüm faaliyetlerine yön vermiş ve Şirketimizin kurumsal ve uluslararası platformda büyümesini sağlamıştır. Kendisini saygı ve şükranla anıyoruz. 

MİSYON & VİZYONUMUZ

Misyonumuz, mükelleflerimizin finansal, vergisel ve denetim alanlarındaki danışmanlık ihtiyaçları başta olmak üzere; tüm kurumsal danışmanlık ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik hızlı ve kaliteli müşavirlik hizmetlerinin sunulmasıdır.

Uluslararası iş ortaklarımızla kurduğumuz stratejik işbirliği ile çeşitlenen bu hizmet ve çözümler sayesinde, mükelleflerimize global platformda finans, vergi, muhasebe ve hukuk odaklı danışmanlık hizmetleri sunulmaktadır.

Vizyonumuz; Kalite ve mükellef odaklı hizmet anlayışımızla, iş ortaklarımızın iktisadi kaynaklarının kurumsal hedeflere uygun ve etkin biçimde yapılandırılmasıdır. Bu bağlamda, en büyük katma değerin mükelleflerimizle kurduğumuz uzun vadeli stratejik işbirliğine dayandığına inanıyoruz. Bu stratejik işbirliği, gücünü karşılıklı güven, kaliteli müşavirlik hizmetleri ve tarafsızlık ilkesini prensip edinmiş tecrübeli kadromuzdan almaktadır.

Mesleki Yayın ve Makaleler

Kurucu üyeleri arasında yer aldığımız ve merkezi Zürich'te bulunan uluslararası meslek kuruluşu "Geneva Group International (GGI)" bağımsız üyesi olan KUTLAN & PARTNERS, 6 kıtada, 120'yi aşkın ülkede, 605 bağımsız GGI üyesi kuruluş kanalıyla vergi, denetim ve bağımsız danışmanlık hizmeti veren uluslararası bir firmadır.

Business Guide Türkei

Prof. Dr. Serhat Kutlan'ın Frank ve Woletz ile ortak editörlüğünü ve yazarlığını yaptığı "Business-Guide Türkei" Deutscher Bundesanzeiger Verlag tarafından yayımlanmıştır. [Devamı]

İtibar Yönetimi

Prof. Dr. Haluk Sumer'in editörlüğünü ve yazarlığını Pernsteiner ile ortalaşa yaptığı "İtibar Yönetimi-Reputation Management"isimli eser yayımlanmıştır. [Devamı]